Dane kontaktowe:

ul. E. Ciołka 13 lok. 226
01-445 Warszawa Wola

tel. 533-055-077
Włącz Javascript w przeglądarce, aby zobaczyć adres.

tel. 533-055-022
Włącz Javascript w przeglądarce, aby zobaczyć adres.
Kancelaria Adwokacka w Warszawie - Prawo Karne i Rodzinne
 
 
Cennik
poniedziałek, 24 Lip 2017
 
 


Adwokat Anna Rurarz jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie
Adwokaci Warszawa

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient był zadowolony z usług Kancelarii. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, stosujemy zasadę minimalizacji kosztów Klienta. Zawsze informujemy o wszelkich następstwach planowanych działań oraz o naszej ocenie szans ich powodzenia.

Poniżej prezentujemy zasady rozliczeń z Klientami Kancelarii.Porady prawne - cena

Szacunkowy koszt porady prawnej dla Klienta indywidualnego wynosi 190 PLN brutto.

Porada obejmuje jedno, około 45-minutowe spotkanie. W razie, gdyby Klient zdecydował się powierzyć Kancelarii Adwokackiej dalsze prowadzenie jego sprawy, np. na drodze sądowej, koszt porady zostaje zaliczony na poczet wynagrodzenia za dalszą obsługę prawną. Udzielamy porad z zakresu każdej gałęzi prawa. Pełny zakres usług sprawdzą Państwo pod tym adresem.

 
Opiniowanie i sporządzanie umów - cena

Koszt sporządzenia lub opiniowania umowy (np. deweloperskiej) zależy od stopnia jej skomplikowania, stopnia szczegółowości dokumentu oraz terminu wykonania prac. W przypadku opiniowania umowy minimalne wynagrodzenie wynosi 150 PLN brutto.

 
Pisma procesowe - cena

Koszt sporządzenia pisma procesowego, np. pozwu, apelacji, wniosku czy wezwania zależy od stopnia skomplikowania zagadnienia (stanu faktycznego) oraz terminu, w którym pismo musi zostać przygotowane. Informację o stawce wynagrodzenia można uzyskać drogą telefoniczną lub po przesłaniu zapytania Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
Sprawy sądowe - cena

Koszt prowadzenia sprawy sądowej (np. karnej, rozwodowej, alimentacyjnej, spadkowej czy cywilnej) jest za każdym razem ustalany indywidualnie i zależy od charakteru sprawy, złożoności oraz jej pracochłonności. Wynagrodzenie składać się może z opłat za następujące elementy, które Klient może zlecić Kancelarii łącznie lub też Kancelaria może świadczyć pomoc w dowolnym zleconym momencie w toku sprawy:

 • reprezentowanie w postępowaniu przygotowawczym przed policją, prokuraturą
 • reprezentowanie przed sądem rejonowym, okręgowym (pierwszej instancji)
 • reprezentowanie przed sądem okręgowym, apelacyjnym (drugiej instancji)
 • sporządzenie skargi kasacyjnej
 • pozostałe zlecone czynności

Z uwagi na różnorodność spraw i konieczność poznania stanu faktycznego sprawy, prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub przez Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (z możliwie dokładnym opisem sprawy).

 
Sprawy o zapłatę - cena

W typowych sprawach pozwu o zapłatę obowiązuje minimalne wynagrodzenie określone w Rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości, które uzależnione jest od wartości przedmiotu sporu:

 • do 500 zł - 60 zł;
 • powyżej 500 zł do 1.500 zł - 180 zł;
 • powyżej 1.500 zł do 5.000 zł - 600 zł;
 • powyżej 5.000 zł do 10.000 zł - 1.200 zł;
 • powyżej 10.000 zł do 50.000 zł - 2.400 zł;
 • powyżej 50.000 zł do 200.000 zł - 3.600 zł;
 • powyżej 200.000 zł - 7.200 zł.
 
Negocjacje - cena

Koszt udziału Kancelarii w negocjacjach uzależniony jest od typu sprawy oraz czasochłonności. Może być rozliczany według stawki godzinowej lub ryczałtowo, za całość obsługi.

 
Skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka - cena

Koszt przygotowania skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu każdorazowo ustalany jest indywidualnie i przed wyceną musi być poprzedzony spotkaniem, na którym Klient szczegółowo poinformuje Kancelarię o stanie faktycznym.